MEKLĒ ATBILDES UZ LIELAJIEM DZĪVES JAUTĀJUMIEM? # Izmēģini Alfu

Kāda ir dzīves jēga? Kas notiek, kad mēs mirstam? Vai ir iespējama piedošana? Kas ir Jēzus? Kāda nozīme ir Jēzum mūsdienās?

Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem ikvienam ir iespēja atrast Alfa kursā, kas sāksies 15. oktobrī Cesvaines vidusskolā un notiks katru trešdienu no plkst. 18.30 līdz 21.00.

Katras nodarbības sākumā būs kopīgas uzkodas, slavēšana, tad sekos lekcija par kādu konkrētu tēmu, kuru vadīs un pieredzē dalīsies dažādi garīdznieki un citi kristieši. Pēc tam dalīsimies mazajās grupās, lai veltītu laiku nelielām pārrunām, uzdotu savus jautājumus, iedziļinātos pārdomās un kopīgi ar citiem meklētu atbildes. Viss notiks ļoti vienkārši – brīvā, draudzīgā un jautrā atmosfērā. Var atnākt arī tikai uz vienu tikšanos.

Alfa kursu Cesvainē organizēsim jau otro reizi, lai nestu Kristus vēsti cilvēkiem ārpus baznīcas. Tā būs arī brīnišķīga iespēja visiem kristiešiem, kas savā sirdī jūt Dieva aicinājumu, dalīties savā ticībā.

Droši var nākt kopā ar bērniem. Nodarbību laikā par viņiem parūpēsies draudzes Svētdienas skolas skolotājas.

Ja esi uzrunāts un vēlies piedalīties, vai arī vēl neesi pārliecināts, ka Alfa kurss ir priekš Tevis, atnāc 15. oktobrī plkst. 18.30 uz Alfas kursa prezentāciju Cesvaines vidusskolā, kur ikviens tiks mīļi gaidīts.

Ja ir kādi jautājumi vai vēlies pieteikties, droši zvani Astrīdai Briedei /t.26673450/ vai Līgai Čeverei /t. 29763670/.

Pie Līgas vai Astrīdas ir iespēja iegādāties ielūgumus, kurus dāvāt cilvēkiem, kurus īpaši vēlamies uzaicināt un redzēt Alfas kursā. Ielūguma cena 4 euro.