Alfa sāksies 15. februārī un notiks katru trešdienas vakaru no plkst. 18.30 līdz 21.15. Alfā droši var piedalīties vecāki, kuriem ir mazi bērni. Kursu laikā tie tiks pieskatīti.

Alfa notiks Cesvaines vidusskolā. Pēc Alfas beigšanas kursa dalībniekiem būs iespēja apmeklēt iesvētes mācības nodarbības un kristīties, iesvētīties Cesvaines ev. lut. draudzē.

Kas ir Alfa?

Alfa ir iespēja ikvienam iepazīt kristīgo ticību. Draudzīgā un mājīgā gaisotnē Tu varēsi uzzināt, klausīties un diskutēt. Alfas pamatā ir  lekcijas, kas apskata tādas tēmas kā “Kas ir Jēzus?”, “Kādēļ un kā man lūgt?”, “Kas ir baznīca?” un citas. Pēc lekcijas Alfas dalībnieki mazās grupās pārrunā dzirdēto, diskutē un meklē atbildes uz saviem jautājumiem. Alfā nav muļķīgu jautājumu vai nepareizu uzskatu. Tā ir iespēja iepazīt Dievu, sevi un citus. Alfu atbalsta visas vadošās kristīgās konfesijas. Priekšzināšanām nav nozīmes, tāpat arī nepastāv vecuma ierobežojums. Kurss ir bez maksas, bet aicinām iespēju robežās ziedot kursa izdevumu segšanai.

 

Priecāsimies, ja iepriekš piereģistrēsies kursam, nosūtot savu pieteikumu, vārdu, uzvārdu un vecumu uz e-pastu:

artursdimitrijevs@gmail.com , vai arī pieteiksies un iegūsi papildus informāciju pie Artūra Dimitrijeva (tel.26572250) – tas mums palīdzēs prognozēt aptuveno kursa lielumu. Taču tas nav obligāti, tāpēc neraizējies, ja neesi paspējis to izdarīt.

Ja vēlies kādu īpaši uzaicināt uz Alfu, vari iegādāties ielūgumu. Tos var saņemt baznīcā ceturtdienās un svētdienās pirms vai pēc dievkalpojuma. Viena ielūguma cena 5 eiro. Iegādājoties vairāk par vienu, būs atlaides.