Artūrs Dimitrijevs

            Straujiem soļiem tuvojas Misijas nedēļa, kas notiks šogad no 11.jūlija līdz 18.jūlijam. Šajā nedēļā mūsu pusē ieradīsies jaunieši no Čehijas, kas kopā ar vietējo draudžu jauniešiem dosies pilsētu ielās un dažādā veidā centīsies nest cilvēkiem Labo vēsti par Kristu.

Šīs nedēļas laikā visbiežāk mūs varēs satikt Madonas ielās, it īpaši vairākos vakaros būsim pie jauniešu centra „KUBS”, kur ikvienam būs iespēja uzgrilēt kaut ko garšīgu, vai arī kopā ar pārējiem jauniešiem piedalīties ļoti dažādās atrakcijās.

Bet īpašu uzmanību es vēlētos vērst uz pirmdienu, kas ir 15.jūlijs, jo šajā dienā mēs dosimies sākumā uz Lubānu, kur pavadīsim laiku ar Lubānas jauniešiem, un pēcpusdienā no kādiem plkst. 15.00 būsim sastopami Cesvaines ielās. Tādēļ aicinām ikvienu, kas vēlas satikties ar mums, to izdarīt. Būsim priecīgi jūs satikt! Aptuvenā bāzēšanās vieta – jauniešu centrs, bibliotēka. Lai sekotu līdzi mūsu gaitām un aptuvenai atrašanās vietai katru dienu, jūs varēsiet sekot Cesvaines draudzes jauniešu facebook lapā, kur centīsimies ielikt jaunāko informāciju. Un ja vēlies pievienoties mūsu grupai kādu dienu (vai arī visas), tad dod tik man ziņu jebkurā laikā uz t.26572250.

Man ir prieks redzēt, ka visa šī vasara jau ir iesākusies tādā kā misijas noskaņā. Sākot jau ar Baznīcu nakti, kad cilvēki bija aicināti ienākt pie mums dievnamā, tagad mēs to varam turpināt, ejot pie viņiem pilsētā, atsaukdamies Jēzus pavēlei: „Ejiet pa visu pasauli un sludiniet evaņģēliju visai radībai” (Mk.16:15). Arī apustulim Pāvilam misija bija ļoti svarīga un viņš raksta: „Jo ikviens, kas piesauc Kunga vārdu, tiks izglābts. Bet kā lai piesauc to, kuram nav sākuši ticēt, un kā lai tic tam, par kuru nav dzirdējuši, un kā lai dzird, ja neviens nesludina?[..]Tātad ticība rodas no pasludinātās vēsts, bet vēsts – no Kristus vārdiem.”(Rom.10:13-14,17) Gatavosimies arī kā draudze šai Misijas nedēļai, paturot lūgšanā visus komandas dalībniekus, un lūdzot par ikvienu cilvēku, ko mēs šīs nedēļais laikā sastapsim, lai arī viņi var sadzirdēt un saņemt šo glābšanas vēsti!