Rudīte Kumsāre.

Jau 10.gadu koncertakcija „Ziemassvētku Roze” uzzied Latvijas novados. Varam būt pateicīgi un priecīgi, ka šo jauko notikumu var piedzīvot arī Madonas novada iedzīvotāji. Koncertakcijas mākslinieki: dziedātāja Lorija Vuda, komponists Uģis Prauliņš un vīru kora „Gaudeamus” dziedātāju grupa šogad nāks pie mums 23.decembrī plkst 18.00 Madonas kultūras namā, lai izdziedātu šo brīnumjauko Ziemassvētku Vēsti. Šis gads pie mums ir īpašs, jo kopā ar koncertakcijas „Ziemassvētku Roze” māksliniekiem koncertā piedalīsies arī mūsu novada kolektīvi: Ļaudonas pagasta jauktais koris „Lai top”, Cesvaines evaņģēliski luteriskās draudzes koris un Valsts sociālās aprūpes centra „Lubāna” iemītnieki no Rupsalas.

„Ziemassvētku Rozes” koncerta norise ir iespējama pateicoties Madonas novada pašvaldības, vietējo uzņēmēju un vienkārši labas gribas cilvēku atbalstam, kuri ir gatavi ziedot līdzekļus, lai koncerts būtu kā Ziemassvētku dāvana ikvienam koncerta apmeklētājam.

Kā jau tas ir bijis iepriekšējos gadus, arī šogad pirms vakara koncerta kultūras namā, mākslinieki sniegs labdarības koncertu. Šoreiz viņi iepriecinās Ļaudonas pansionāta iemītniekus un darbiniekus.

Ar atvērtām sirdīm dosimies 23.decembrī plkst.18.00 uz Madonas kultūras namu un izdziedāsim Ziemassvētku vēsti visi kopā!