Nometnes dalībniece Anta Grīnvalde

Augusta pirmajās trīs nedēļās, Lazdonas mācītājmuižā, norisinājās nometne, kas vienoja jauniešus uz iesvētes mācībām. Nometnē tika aicināti piedalīties jaunieši, kas vēlās sagatavoties iesvētībām, kā arī tie, kas ir jau iesvētīti, lai atkārtotu kristīgo mācību, dziļāk iepazītu Bībeli un būtu kopīgā sadraudzībā. Lazdonas mācītājmuižā pulcējās astoņi jaunieši, kas kopā apmeklēja lekcijas, lasīja Bībeli, devās uz dievkalpojumiem Lazdonas baznīcā un uzņēma dažādus ciemiņus.

Jaunieši uzskata, ka viens no lielākajiem ieguvumiem ir zināšanas par Jēzu Kristu, kas tika iegūtas lekcijās. Lekcijās jauniešiem tika mācīta kristietības attīstība, baznīcas un Bībeles vēsture, Jēzus dzīve un daudz cita, kā arī notika Bībeles lasīšanas un apspriešanas stundas, kuras jauniešiem ļoti patika. Pirms maltītēm notika kopīgi svētbrīži, kas tika ieturēti iepriekš apgūto lekciju tēmās, tādā veidā sasaistot un nostiprinot dzirdēto.

Protams, neizpalika atpūtas brīži un aktivitātes. Starp lekcijām jaunieši, labprāt, spēlēja volejbolu un basketbolu, pirms pāris gadiem labiekārtotajā bērnu laukumā. Kā arī veidoja dažādas stafetes braukšanai ar velosipēdiem, bet vakarā jaunieši, labprāt, skatījās filmas, spēlēja spēles un dalījās iespaidos par dienā piedzīvoto. Vienīgais mīnuss, ko bilda nometnes dalībnieki, bija agrā celšanās, taču tas tikai tāpēc, ka tika pavadīti vēli kopā būšanas vakari.

Lai nākamajā gadā nometne izdotos vēl labāka, jaunieši organizatoriem iesaka mākslas un mūzikas nodarbības, kas pavērs radošāku pieeju mācību procesam un ceļam pie Dieva. Entuziasma pilni jaunieši sprieda, kā varētu palīdzēt turpmāko nometņu norisē, lai nākamie dalībnieki gūtu tikpat daudz pozitīvu emociju.

Nometnes dalībnieki atzīst, ka pavadītais laiks bija lielisks un aicina arī citus jauniešus nepalaist garām iespēju kopā iepazīt Dieva mīlestību, rast mieru sevī, dziedāt slavas dziesmas, kā arī iegūt jaunus draugus, ar kuriem kopā piedzīvot jaukus brīžus.