Artūrs Dimitrijevs 

Tūlīt būs vēl viens gads aizvadīts, nākamais strauji tuvojas. Aizvadītajā gadā mūsu draudzes jaunieši ir piedalījušies dažādos pasākumos gan Madonas prāvesta iecirknī, gan ārpus tā. Uzņēmāmies kalpošanu Madonas iecirkņa Draudžu dienās. Piedalījāmies History Makers rīkotajā nometnē, kur līdz ar mums piedalījās aptuveni 500 kristīgi jaunieši no dažādām konfesijām. Uzņēmām jauniešus no citām draudzēm un ar viņiem aizvadījām divu dienu pasākumu šeit pat Cesvainē.

Sākot jauno 2016. gadu atsāksim jauniešu aktivitātes mūsu draudzē. Jau 9. janvārī plkst. 16.00 mūsu baznīcas kapelā notiks jauniešu vakars, uz kuru ir aicināti visi jaunieši. Arī tie, kuri nav draudzē. Jauniešu vakaros baudīsim sadraudzību dažādās aktivitātēs, runāsim par svarīgām dzīves tēmām, kopā priecāsimies un atpūtīsimies no ikdienas steigas.

Aicinu visus uzrunāt Jums apkārt esošos jauniešus (draugus, kaimiņus, ģimenes locekļus) un aicināt viņus uz jauniešu vakariem. Visbiežāk jauniešu vakarus cilvēki grib pielīdzināt citām draudzes aktivitātēm, kur viens cilvēks runā, bet pārējie tikai klausās un mācās. Jauniešu vakari tiek organizēti pilnīgi citādāk. Būtiska vakara daļa ir sarunas, kad jauniešiem pašiem ir iespēja izteikt savas domas, diskutējot grupiņās un turpinot vakara vadītāja uzrunā dzirdēto.