Jauniešu darba vadītāja Alise Dimitrijeva

Šogad par ziemu vēsta tikai kalendārā atvērtais decembra mēnesis, jo laikapstākļi neliecina, ka tuvotos Ziemassvētki un jaunais gads, vienīgi tumsā mirgojošās lampiņas un logos spīdošie adventa svečturi. Vēl viens gads paskrējis nemanot, pilns ar notikumiem, sajūtām un emocijām.

Bieži vien dažādi notikumi un problēmas šķiet lielāki par mums, bet Dievs joprojām ir lielāks par vislielākajām problēmām. Dievs zina un saprot visu – kādas ir tavas problēmas, par ko tu uztraucies, raizējies, par ko Tu domā.

Nav nozīmes kāds tu biji un esi, Dievs vienmēr tevi pieņems ar plaši atvērtām rokām. Viņš tevi sapratīs. Viņš grib, lai tu būtu viņa labākais draugs. Viņa mīlestība ir bez nosacījumiem. Viņš tevi mīl, vienalga cik tev ir gadu, kāda ir tavu matu vai acu krāsa. Viņam nav vajadzīgi konkrēti parametri. Viņš zina visas tavas stiprās puses un visus trūkumus, kad tu pats to īsti neesi apzinājies. Pasaulē nav neviena, kas tevi var mīlēt vairāk nekā Dievs.

Dievs tevi ļoti mīl un grib būt ciešās attiecībās ar tevi. Ja tev kādreiz šķiet, ka neviens tevi nesaprot un neviens netic tavām spējām, tad atceries, ka Dievs saprot tevi un Viņš tev tic. Viņš nekad tevi nepametīs un neatstās vienu. Dievs plānoja tavu likteni pirms tu biji dzimis. Uzticies Dievam ar visu savu sirdi un Viņš vedīs tevi pa pareizo ceļu. Dievs tevi ļoti mīl.! Viņš ir devis žēlastību, lai tu varētu dzīvot ar Viņu. Bībelē ir teikts, ka nekas tevi nevar šķirt tevi no mīlestības, ja tu to pieņem.

„Tāpēc es esmu pārliecināts, ka ne nāve, ne dzīvība, ne eņģeļi, ne varas, ne lietas esošās, ne nākamās, ne spēki, ne augstumi, ne dziļumi, ne cita kāda radīta lieta mūs nevarēs šķirt no Dieva mīlestības, kas atklājusies Kristū Jēzū, mūsu Kungā!” /Rm.8:38-39/

Kas tad ir tas, ko mēs šajā Ziemassvētku laikā gaidām? Vai laiku kopā ar ģimeni un draugiem? Ziemassvētku dziesmas, apsveikuma kartiņas un televīzijas pārraides? Varbūt gada lielāko iepirkšanos, ballītes un pārēšanos.? Visas šīs, un vēl citas lietas ir daļa no mūsdienu Ziemassvētkiem. Bet kā ar pirmajiem Ziemassvētkiem? Kāpēc īstais Ziemassvētku stāsts- bērns silītē, gani, eņģeļi un trīs gudrie-ir svarīgs arī šodien? Es teiktu, ka Ziemassvētki ir tas laiks, kad mēs gaidām vienu no lielākajām Dieva mīlestības izpausmēm- Viņa dēla Jēzus Kristus piedzimšanu.

Neļauj citiem likt tev domāt, ka būt kristietim ir „neforši un nestilīgi”, jo tā nav. Arī kristieši prot priecāties un izklaidēties. Viņi ir tādi paši cilvēki kā citi, lai gan reizēm var šķist, ka viņi runā un uzvedas savādāk, bet tomēr, iekļaujoties viņu sabiedrībā, tu saproti, ka viņi ir tādi paši kā tu, tikai ar kopīgu mērķi labāk iepazīt Dievu un būt kopā ar Viņu. Arī tu vari pievienoties! Šī gada nogalē mūsu draudzē arvien vairāk notiek dažādas aktivitātes jauniešiem. Jauniešu vakari, filmu vakari, kopīgi izbraucieni un citi interesanti laika pavadīšanas veidi gaida tieši tevi.! Nebīsties, nekautrējies un nāc, jo Dievs mūs visus mīl vienlīdzīgi. Par aktuālākajiem pasākumiem jauniešiem informāciju vari redzēt apmeklējot draudzes mājaslapu www.cesvainesdraudze.lv vai sazinoties ar mani kādā no sociālajiem tīkliem vai pa tel.26643879

Lai gan ārā ir tumšs un drēgns, gaišums, siltums un smaids līdzcilvēku sejās un sirdīs var pārvarēt apkārtējo tumsu un padarīt dienu gaišāku, tāpēc dāvināsim viens otram smaidu un sirds siltumu ik dienu! Atsaucies aicinājumam un tiekamies baznīcā.! Dalīsimies lielajā Dieva mīlestībā!