Artūrs Dimitrijevs

Prieks!! Aizrautība!! Dzīves jēga!! Šīs trīs lietas ir tikai sākums tam, kad mēs sākam aprakstīt brīnišķīgo dzīvi, kuru mēs varam piedzīvot kā kristieši. Sekošana Dievam ir milzīgs piedzīvojums, kurš ir pilns ar dzīvību, prieku un mīlestību. Tad kādēļ mēs bieži vien izvēlamies nedalīties ar šo prieku ar citiem? Es ticu, ka kā kristieši mēs varam piedāvāt cerību, jēgu un drosmi pasaulei, kuru bieži pārņem bailes un bezspēcība.

„Es nezvēru, es nekrāpjos, es nelietoju narkotikas, es ne.., es ne.., es ne..!”  Būdami kristieši mēs bieži vien koncentrējamies, uz to, ko mēs nevaram darīt. Jā, tās ir ļoti labas vadlīnijas, ko ir devis Dievs, lai mums būtu labāk, bet tas nav viss, ko Dievs mums teica darīt. Mēs bieži koncentrējamies uz to, ko mēs nedrīkstam darīt, un tādā veidā palaižot garām visu to, ko mēs VARAM darīt. No malas skatoties viss, par ko grozās kristietība, ir likumi, kurus nedrīkst pārkāpt. Bet svarīgākais ir tas, ko mēs varam darīt būdami kristieši. Caur Dievu visas lietas ir iespējamas. Būdami kristieši, mūsu aicinājums ir pavēstīt citiem Labo Vēsti, pavēstīt to, ko mēs VARAM darīt caur Jēzu Kristu.

„Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai.” /Marka 16:15/

Lai kur tas būtu – darbā, skolā, uz ielas, vai kādā kafejnīcā. Ir daudzi cilvēki, kas nav sadzirdējuši to, kas ir Jēzus. Un iespējams viņi to arī nedzirdēs, ja mēs nespersim šo soli viņiem pretī un nedalīsimies ar ziņu par Dieva varenību. Caur Dievu mēs varam iemīlēt cilvēkus, kurus mēs paši nespējam mīlēt. Tādēļ es izaicinu – dosimies savā ikdienas dzīvē kā kristieši, koncentrēsimies uz to, ko mēs VARAM darīt caur Dievu, dalīsimies ar apkārtējiem cilvēkiem!

Lai mums to vieglāk būtu izdarīt, mūsu draudzē sāksies Bībeles studiju kurss, kurā varēsim vairāk iepazīt Bībeli un tās nozīmi mūsu pašu ikdienas dzīvē. Pavadīsim laiku kopīgās sarunās un sadraudzībā. Bībeles studijas notiks otrdienās plkst.18:00.